HOME

 

 

Max Solution Service  Ltd. Spółka  komandytowa  jest  firmą  międzynarodową  wykorzystującą doświadczenie  w branży fotowoltaicznej  fachowców  między innymi  z Niemiec i Wielkiej Brytanii.

Założona została w wyniku połączenia pasji, wiedzy i doświadczenia w branży
odnawialnych źródeł energii.

W  Polsce działamy od 2013 roku . Nasi współpracownicy posiadają doświadczenie i wiedzę umożliwiające nam stosowanie najwyższych standardów w naszych realizacjach.

Naszym celem jest dostarczanie niezawodnych źródeł energii i świadczenie usług eksperckich dla zastosowań domowych. Oferujemy długotrwałe rozwiązania zapewniające szybki zwrot z inwestycji. Nasze  doświadczenie w branży fotowoltaicznej w kraju i za granicą pozwala na dostarczenie wypróbowanych i przetestowanych rozwiązań, dzięki którym możliwy jest szybki zwrot z inwestycji oraz korzystny wpływ na środowisko.

Dostarczamy kompletne usługi pod klucz, od planowania do dostawy sprzętu i instalacji paneli fotowoltaicznych na konkretnym podłożu.

Zespół naszych doświadczonych i wykwalifikowanych inżynierów, projektantów i konsultantów jest w stanie nieść pomoc na każdym etapie inwestycji fotowoltaicznej. Nasi konsultanci przechodzą cykliczne szkolenia, które pozwalają im być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. Jest to szczególnie ważne przy wyborze właściwych rozwiązań.

Inwestycja w fotowoltaikę to nie tylko sposób na własne, ekologiczne źródło energii, które pozwala ograniczać emisję dwutlenku węgla i zanieczyszczeń, ale również rozwiązanie pozwalające na znaczne obniżenie, a nawet całkowite wyeliminowanie rachunków za energię.